Tilsette i Bømlo Kulturskule

Epost til Bømlo Kulturskule: kulturskulen@bomlo.kommune.no

 

Me som jobbar i Bømlo Kulturskule


Andersen, Barbro Høyland
Fløytelærar
barbro.h.andersen@gmail.com
 

Belic, Vlastimir
Fiolinlærar, pianolærar. Instruktør/dirigent Bømlo Strykeorkester
Vlastimir.Belic@bomlo.kommune.no  |   bomlo.strykeorkester@gmail.com


Dinh, Tien Dieh 
Gitarlærar, Moster
Mobil: 410 10 707
Tien.Dieh.Dinh@bomlo.kommune.no
 

Espeland, Linn Jæger 
Dirigent og instruktør Meling/Svortland/Rubbestadneset skulekorps
Tlf.: 53 42 33 59
linn.espeland@bomlo.kommune.no


Fulukia, Simbarashe Norman (Simba)
Danselærar
Mobil: 968 26 995
simba.Fulukia@bomlo.kommune.no


Høyland, Stein (rektor)
Korpslærar Moster skulekorps
Tlf.: 53 42 33 52 - Kontor (ma, tor, fre)
Mobil: 92 86 52 83
stein.hoyland @ bomlo.kommune.no


Håstø, Owe (inspektør)
Gitarlærar
Tlf.: 53 42 33 53 - Kontor (ma, fre)
Mobil: 47 07 40 15
owe.hasto @ bomlo.kommune.no


Kvarven, Arne
Vokal-lærar
Arne.Kvarven@bomlo.kommune.no
 

Lange, Nina
Fiolinlærar og instruktør/dirigent Bømlo Suzukiorkester
Tlf.: 53 42 33 57
ninaviolin@hotmail.com


Løkling, Einar
Lærar tilrettelagt musikkundervisning for funksjonshemma
ei-loe@online.no


Mallinson, Ruth
Lærar visuell kunst
ruth.mallinson @ bomlo.kommune.no


Myklebust, Tone Synneve
Pianolærar
Tone.Synneve.Myklebust@bomlo.kommune.no


Rønningen, Åse
Dirigent Rubbestadneset skulekorps
Tlf. 971 64 383
ase.ronningen@bomlo.kommune.no


Røssland, Tone Christin Lium (permisjon)
Messinglærar. Dirigent for Hillestveit musikkkorps. Dirigent for Våge skulemusikklag
Tlf. 922 69 931

tone_ch@hotmail.com


Sele, Nina
Teaterlærar
Tlf. 53 42 33 55
nina.sele@bomlo.kommune.no


Sæther, Webjørn
Treblåslærar
Tlf. 951 31 873
webjorn.sether@gmail.com


Thomas, Marco
Teaterlærar
Tlf. 53 42 33 55 | Tlf. 413 86 718
info@marco-thomas.de

 

Trygg, Rune Alexander
Vikariat som messinglærar. Dirigent for Hillestveit musikkorps. Dirigent for Våge skulemusikklag
Rune.Alexander.Trygg@bomlo.kommune.no
 

Ovesen, Bente
Administrajon, sekretær
Tlf.: 53 42 33 54 (ma)
Mobil: 414 41 827
bente.ovesen @ bomlo.kommune.no

Fant du det du leitte etter?
Relaterte artiklar (1)
 
Login for redigering